Website Maker

Novinky

VII. Námořnický bál
17. 3. 2017 Chlebičov

Stínové divadlo


Organizační struktura

Lidé

Dalibor
Zeman
(Dalis)

Telefon: 
737 138 176
E-mail: dalis.zeman@seznam.cz

Kapitán přístavu

Vedoucí
1. oddílu oldskautů
a přátel Junáka

Michaela
Zaliborová

Telefon:
 774 700 344
E-mail:
mzaliborova@seznam.cz

Zástupce kapitána

Vedoucí
12. oddílu vodních žabiček a vlčat

Petra
Černínová

Telefon:
728 122 067
E-mail:
petra.cerninova@seznam.cz

Hospodářka

Vedoucí
8. oddílu roverů a rangers

Sylva
Marková Batková

Telefon:
607 238 831
E-mail:
sylvieb@centrum.cz

Revizní komise

Zástupce vedoucího
1. oddílu oldskautů
a přátel Junáka

Petra Luzarova

Telefon:
724 753 127
E-mail:
petra.luzarova@seznam.cz

Revizní komise

Eva
Zaliborová

Telefon:

E-mail:
ezaliborova@seznam.cz

Revizní komise

Dalibor 
Zeman ml.
(Dája)

Telefon:
723 093 971
E-mail:
daja.zeman@seznam.cz

Zástupce vedoucího
8. oddílu roverů a rangers

Markéta
Černínová
(Markýza)

Telefon:
774 894 415
E-mail:
cerninovamarketa@seznam.cz

Vedoucí
10. oddílu vodních skautů a skautek

Aneta
Šislerová

Telefon:
721 548 617
E-mail:

Zástupce vedoucího
10. oddílu vodních skautů a skautek

Markéta
Swatzinová

Telefon:
774 136 834
E-mail:

Zástupce vedoucího
12. oddílu vodních žabiček a vlčat

Filip
Jamnický
(Hop)

Telefon:
728 288 104 
E-mail:
filip.hop@seznam.cz

Vedoucí chlapecké družiny

Michal
Marek

Telefon:
734697363
E-mail:
mar.mich@seznam.cz

Vedoucí chlapecké družiny

Marcel
Godovský
(Marcelka)

Telefon:
739928470
E-mail:
marcelgodovsky@seznam.cz

Tereza
Zemanová

Telefon:

E-mail:

Družinový rádce

Denisa
Klossová

Telefon:

E-mail:

Družinový rádce

Plán akcí na rok 2016/2017

Leden


21. 1.                12. oddíl žabiček        Jednodenní výprava


Únor


18. 2.                12. oddíl žabiček        Jednodenní výprava


Březen


11. 3.                                                        7. námořnický bál pro rodiče

25. 3.                                                       19. ročník fotbálku


Duben


22. 4.                                                        Ivančena


Květen


26. - 28. 5.        12. oddíl žabiček        Víkendová výprava Hlavnice


Červen


Červenec


1. - 2. 7.                                                    Stavěčka tábora

3. - 12. 7.            10. oddíl S a S            Tábor

12. - 22. 7.     12. oddíl žabiček            Tábor

Mapa

Podporují nás

ASTORIE a.s.

Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.

Globus k.s. - divize Opava

Granum, spol. s.r.o

ISOTRA a.s.

p. Krádl Petr


LANEX a.s.

LAZNET s.r.o.

Magistrát města Opavy

Montego.cz s.r.o.

Moravskoslezský kraj

p. Miketa Jiří

p. Mišurec Leoš


p. Mýlek Miloň

Obecní úřad Roudno

Petr Kořínek - voda, topení

p. René Kapinos

Povodí Odry

pí. Stařinská Jana

TJ Slezan Opava


řazeno abecedně